O Marce

CHEMICAL GUYS – WIELKA RODZINA

Chemical Guys to więcej niż marka, to styl życia jej Twórców prosto z Kalifornii, obecny już na całym świecie.
Rządza przygód, fascynacja błyskiem i miłość do niekończących się podróży samochodem, stworzyły markę i rodzinę Chemical Guys!

Początkowym założeniem była prosta idea stworzenia najlepszych jakościowo kosmetyków samochodowych. Przez lata, lokalnie w słonecznej Kalifornii, marka stała się czymś znacznie większym. Powstała niesamowita biblioteka wiedzy o detailingu, znaczące miejsce w branży i grupa przyjaciół, którzy dzielą wspólną pasję.

To, co napędza rodzinę Chemical Guys, to pasja do blasku. Prędkość, aerodynamika, piękno zakrzywionych blach karoserii, stado koni mechanicznych ukrytych pod maską niewyobrażalnie pięknych aut. Chromowane elementy, krystalicznie czysta tafla szkła, zapach nowej tapicerki skórzanej w samochodzie, blask świeżo nawoskowanego samochodu. To wszystko jest tym, co nas napędza! To wszystko popycha tworców marki i jej przedstawicieli na całym świecie do innowacji w myśleniu, do ciągłej nauki i do zarażania pasją kolejnych osób! Rodzina Chemical Guys ciągle zdobywa nowych członków na całym świecie, a jej suma jest większa niż wszystkie nawet jej maleńkie części.

Od ekskluzywnych wosków w małych partiach po najnowocześniejsze powłoki hybrydowe, nano-polerowanie i sealanty ceramiczne. Chemical Guys nie tylko wprowadza innowacyjne produkty w branży, ale również definiuje ją na nowo. W Kalifornii powstają nie tylko najwyższej jakości kosmetyki samochodowe, ale przede wszystkim unikalne rozwiązania w ciągle zmieniającej się branży.


MIX NASZYCH WARTOŚCI

ODDANIE

W Chemical Guys mamy nie tylko klientów, mamy rodzinę, którą kochamy i której staramy się pomóc w jak najskuteczniejszej i najefektowniejszej pielęgnacji samochodów! Otworzyliśmy serca i głowy na Was wszystkich – słuchanie, uczenie się, rozwój, aby stać się czymś więcej niż tylko firmą.

AUTENTYCZNOŚĆ

Jesteśmy sobą. Pasjonatami samochodów, o które dbamy każdego dnia, żeby wyglądały jak najlepiej! Nie porównujemy się z nikim, nie działamy na zasadzie walki i konkurencji. Skupiamy się na pomaganiu naszej rodzinie na całym świecie, aby nasz samochody lśniły jak najgłębiej!

JAZDA

Od momentu uruchomnienia naszych silników, kieruje nami chęć rozwoju, tworzenia jak najlepszych i jak najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów. Nigdy nie przestajemy testować i ulepszać naszych rozwiązań, ponieważ wierzymy, że nasze produkty mogą być jeszcze lepsze, a doskonałość jest tylko punktem wyjścia!

ZABAWA

Detailing to dla nasz przede wszystkim pasja i zabawa. Nie ma dna, w którym się nie uśmiechamy i nie cieszymy się z tego, co robimy. Wkładamy trochę (czasem za dużo!) tej zabawy we wszystko, co robimy w Chemical Guys, więc niezależnie od tego czy myjesz samochód czy kupujesz najnowszy i najlepszy sealant, chcemy żebyś i Ty miał uśmiech na twarzy!

KUTURA

Twórcy marki są już na poziomie kulturowym myślicielami i twórcami. Chemical Guys to coś więcej niż tylko firma realizująca pomysły. To życie i oddychanie światem, który powstaje wokół tej działalności. To styl życia, który dzień w dzień sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy i możemy wzrastać razem z marką.

SIŁA

Wierzymy, że każdy powinien być w stanie osiągnąć blask samochodu pokazowego we własnym domu. Dajemy tę możliwość, nie tylko przez stworzenie produktów na profesjonalnym poziomie, ale również przez udostępnienie obszernej biblioteki szczegółowych instrukcji i kursów. Umożliwiamy Ci przejęcie kontroli nad swoim życiem i samochodem!

DZIELENIE SIĘ

Podekscytowanie blaskiem jest czymś, co się udziela! Dlatego uwielbiamy dzielić się wszystkimi aspektami naszej działalności i stylu życia w naszym mediach społecznościowych. Uwielbiamy kontakt z Tobą, więc śmiało oznaczaj nas, pisz do nas, odwiedzaj nas czy dzwoń! Uwielbiamy konta z Tobą, Twoją radość i oglądanie zdjęć, jakie robisz przy pracy!

WZRASTANIE

Zmiana jest stała – pytanie w naszej branży nie brzmi, czy się zmieni, tylko jak szybko ten proces się dokona. Chcemy wygrywać na dłuższą metę, wprowadzać innowacje, a jednocześnie świetenie się bawić i uśmiechać razem z Tobą. Więc weź rękawicę do ręki, trochę szamponu, uśmiechnij się i jakby jutra miało nie być… Pucuj swoje cudo!